Yotel na letišti Londýn Gatwick…

Yotel se nachází v terminálu South v mezinárodní příletové hale. Použijte výtahy vedle Costa Coffee a sjeďte do suterénu. Yotel leží v úrovni přistávací dráhy. Pro vstup do yotelu musíte být oprávněn pro vstup na území Velké Británie. K dispozici vám je i mapa k vytisknutí.

Jak se tam dostat?

Z terminálu South
Z odletové haly South Terminalu jděte směrem k mezinárodní příletové hale. Poté sjeďte výtahy vedle Costa Coffee do suterénu. Yotel leží hned vedle letištního salónku. Z příletové haly South Terminalu pokračujte exitem a následně stejným výtahem.

Z terminálu North
Následujte cedule směřující do terminálu South a zamiřte si to do mezinárodní příletové haly. Výtahem vedle podniku Costa Coffee sjeďte do suterénu. Yotel Gatwick leží hned vedle letištního salónku.

© 2009 - 2011 Všechna práva vyhrazena. Stránky nejsou oficiálními stránkami Yotel a nemusejí vyjadřovat oficiální stanoviska této společnosti. Stránky mají pouze informativní charakter a nemají za úmysl poškodit prvozovatele Yotel. Některá jména a názvy na stránkách mohou být registrovanými ochrannými známkami a jako takové podléhat autorským právům. Ano, šéfe | Krabičková dieta | Česko Slovensko má talent